Hayatınızda ki en özel gün olan evlendiğiniz gün ve o gün giymiş olduğunuz gelinliği uzun yıllar saklamak istersiniz. Hatta hayatınız boyunca saklayıp çocuklarınıza bırakma hayali ile yaşarsınız. Gelinlikleri uzun yıllar dış etkilerden korumak için Gelinlik kılıfı kullanmalısınız. Gelinlik kılıfı yapısı itibari ile dış etkilerden korurken Gelinliğin yapısının bozulmasına izin vermez. Bunun dışında mağazalarda çok özel günler için satışı yapılan gelinliklerin mağazada daha uzun ve sürekli teşhirden dolayı korumak için gelinlik kılıfı kullanmaktadır. Gelinlik kılıflarında kullanılan nonwoven kumaş dayanıklı olarak üretilen özel yapısı ile doğa dostu bir yapıya sahiptir.
Bu ürünlerde dünyanın mucize kumaş olarak adlandırılan nonwoven kumaşlar kullanılmaktadır. Nonwovenlar değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu taklit edebilir, hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir. Nonwoven kumaşlar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwoven kumaşlar, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Gelinlik Kılıfları Şeffaf Gelinlik Kılıfı ve Kumaş Gelinlik Kılıfı Olarak iki farklı malzemeden üretilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.