Abiye Kılıfı

Abiye Kılıfı ve Gelinlik Kılıfı (gamboç) üreticisi Kardeşler kılıf Nonwoven tela kumaş teknolojisi üzerinde tek renk baskı ve sonsuz baskı seçeneği ve talep edilen bütün özellikleri üretme kapasitesine sahiptir. PVC (yarı saydam şeffaf malzeme) kartlık, yarı şeffaf ve tüm şeffaf gamboç üretim seçeneği ile yerli ve yabancı bir çok markanın tedarikçisidir.

Abiye Gamboç Ölçüleri: Standart ölçüleri 60×160 cm’dir. İster şeffaf (PVC) kılıf içeriği gösterilerek ister tamamı tela kumaş kullanılarak, firmanızı logo ve tasarımlarıyla birlikte tek renk baskı uygulanarak müşterilerimizin beğenisine sunulur.

Özel günlerde giydiğiniz abiye kıyafetleri bir daha ki giyeceğiniz zamana kadar dış etkilerden korumak için Abiye elbise kılıfı kullanmalısınız. Abiye kılıfı, mağazalarda teşhir edilen ürünlerin dış etkilerden ve teşhir sırasında dışarıdan gelecek olumsuz etkilere karşı korumasını sağlamaktadır. Abiye kılıfı ile elbiseleri korurken onların saklanması sırasında da gönül rahatlığı ile uzun yıllar ilk günkü temizliği sağlar. Abiye kılıflarında dünyanın mucize kumaş olarak adlandırılan nonwoven kumaşlar kullanılmaktadır.

Nonwovenlar değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu taklit edebilir, hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir. Nonwoven kumaşlar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwoven kumaşlar, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Abiye Kılıfı Çalışmalarımız:

en_USEnglish