Takım Elbise Kılıfı

Uzun seyahatlerde, kullanmadığınız zamanlar ya da mağazalarda stoktaki ürünlerin korunması için vazgeçilmez olan takım elbise kılıfı en çok kullanılan kılıf çeşitlerindendir. Gamboş olarak da bilininen Takım elbise kılıfı özel zamanlarda, iş toplantılarına ve kullanmadığınız zaman sakladığınızda hem takım elbisenin formunu bozmadan ütülü ve temiz bir şekilde hemen kullanabilmemize  olanak sağlamaktadır. Markalar sürekli beraber taşınan hava alanlarında, otogarlarda ve otellerde ellerde gördüğümüz bu kılıfların üzerilerinde ki logolar ile tüm Türkiye’de hatta tüm Dünya’da markanızı tanıtmaya olanak sağlayacaktır.
Takım elbise kılıflarında kullanılan baskı tekniği olan; Serigrafi baskı, flexo baskı ve ofset baskı ile markanızın çantalar üzerindeki kalıcılığı farklı yöntemler ile sağlanmış oluyor.

Takım elbise kılıflarının uzun ömürlü ve dayanıklı olması istedindiğinden bu ürünlerde nonwoven kumaş kullanılmaktadar. Nonwoven kumaşlar değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu taklit edebilir, hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir. Nonwoven kumaşlar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwoven kumaşlar, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Bazı Takım Elbise Kılıfı Çalışmalarımız:

en_USEnglish