Gelinlik Kılıfı

Abiye Gamboç ve Gelinlik Kılıfı

Abiye Kılıfı ve Gelinlik Kılıfı (gamboç) üreticisi Kardeşler kılıf Nonwoven tela kumaş teknolojisi üzerinde tek renk baskı ve sonsuz baskı seçeneği ve talep edilen bütün özellikleri üretme kapasitesine sahiptir. PVC (yarı saydam şeffaf malzeme) kartlık, yarı şeffaf ve tüm şeffaf gamboç üretim seçeneği ile yerli ve yabancı bir çok markanın tedarikçisidir.

Abiye Gamboç Ölçüleri: Standart ölçüleri 60×160 cm’dir. İster şeffaf (PVC) kılıf içeriği gösterilerek ister tamamı tela kumaş kullanılarak, firmanızı logo ve tasarımlarıyla birlikte tek renk baskı uygulanarak müşterilerimizin beğenisine sunulur.

Gelinlik Gamboç Ölçüleri: Omuz 60 cm’den başlayıp tarlatan etek boyuna doğru 80 cm genişleyen eni ve standart 180 cm olan boyu ile (opsiyoneldir) 32 cm körüklü gelinlik kılıfları için özel sipariş alınır. İster şeffaf (PVC) kılıf içeriği gösterilerek ister tamamı tela kumaş kullanılarak, firmanızın logo ve tasarımlarıyla birlikte tek renk baskı uygulanarak müşterilerimizin beğenisine sunulur. Kenar biyeleri altın varak olarakta üretilmektedir. Standartımız 70 Gr. kumaş olup kalın diş tip5 fermuar kullanılmaktadır.

Hayatınızda ki en özel gün olan evlendiğiniz gün ve o gün giymiş olduğunuz gelinliği uzun yıllar saklamak istersiniz. Hatta hayatınız boyunca saklayıp çocuklarınıza bırakma hayali ile yaşarsınız. Gelinlikleri uzun yıllar dış etkilerden korumak için Gelinlik kılıfı kullanmalısınız. Gelinlik kılıfı yapısı itibari ile dış etkilerden korurken Gelinliğin yapısının bozulmasına izin vermez. Bunun dışında mağazalarda çok özel günler için satışı yapılan gelinliklerin mağazada daha uzun ve sürekli teşhirden dolayı korumak için gelinlik kılıfı kullanmaktadır. Gelinlik kılıflarında kullanılan nonwoven kumaş dayanıklı olarak üretilen özel yapısı ile doğa dostu bir yapıya sahiptir.
Bu ürünlerde dünyanın mucize kumaş olarak adlandırılan nonwoven kumaşlar kullanılmaktadır. Nonwovenlar değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu taklit edebilir, hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir. Nonwoven kumaşlar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwoven kumaşlar, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Gelinlik Kılıfları Şeffaf Gelinlik Kılıfı ve Kumaş Gelinlik Kılıfı Olarak iki farklı malzemeden üretilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tr_TRTurkish